Petit Mignon

12.6.2009 -v chovatelské stanici "z Liščího vrchu" se narodilo pět britských koťátek

11.1.2009 -O víkendu se odstěhoval Charlie a to znamená, že momentálně nemáme doma žádná koťátka. Je tu najednou nějak moc místa ...


28.12.2008 -A znovu jsme aktualizovali, tentokrát stránku vrhu C - odstěhoval se Cubík.
K odběru je tedy již jen krémový tečkovaný kocourek Charlie.

27.12.2008 -Aktualizovali jsme stránku - vrhu D - odstěhoval se Denny.
V současné době jsou k odběru krémoví kocourci s kresbou Charlie a Cuba.

16.12.2008 -Vytvořili jsme novou stránku - Koťátka k odběru a přidali na ní fotky kluků z vrhu C a vrhu D, kteří hledají nový domov. Na tuto stránku je možné se dostat i přes stránku Koťátka.

9.11.2008 -Přes víkend se odstěhoval Caesar, dneska jsme přidali ještě fotky vrhu C, koukněte sem »

8.11.2008 -Přidali jsme fotky vrhu D z třetího měsíce. Jak koťátka povyrostla se můžete podívat tady »

26.10.2008 -Přidali jsme nějaké fotky vrhu C, koukněte jak nám všichni hezky rostou.
A co by to bylo za aktualizaci, kdybychom nepřidali fotky i vrhu D. Klukům už budou tři měsíce a jsou to opravdu pěkní macíčci :-)

13.10.2008 -koukněte jak jsme hezky povyrostli - přidali jsme pár fotek vrhu C. No a zamozřejmě jmse nezapomněli ani na vrh D :-)

21.9.2008 - na konci srpna jsme svěřili stránky do rukou odborníků a konečně jsme je zaktualizovali... :-)
Pokud narazíte na nějakou nefunkčnost, tak nás omluvte, na stránkách se stále ještě pracuje. Ovšem to nejdůležitější už tady máme. Fotky koťátek, najdete na stránkách jednotlivých vrhů :-)
Všechna koťátka krásně rostou a prospívají. "Céčka" se už rozeběhla po bytě a "Déčka" už koukají :-) Více se dozvíte na stránkách vrhu C a vrhu D

18.8.2008 - narodila se nám koťátka :-)
Vrh D je ze spojení Angelinky a čokoládového bikolora Schabolleke's Peerke

6.8.2008 - narodila se nám koťátka :-)
Vrh C je ze spojení Jůlinky a modrého kocourka z naší CHS, Alberta Petit Mignon


29.10.2006 - tak všichni naši kočičí kluci se nám odstěhovali. Kam? To vše najdete v informacích o koťátkách vrhu B. Věříme, že jsme všem našli dobré domovy a všichni budou svým novým majitelům dělat jen samou radost.
Doma je teď trochu smutno. Už se nám pod nohy tolik nepletou ty kočičí ocásky, už nemáme tolik pomocníků při čištění záchůdků a mističky nejsou tak často vyjedené jako dřív.  Opravdu moc nám tady ti rošťáci chybí, ale víme, že je to smutný úděl chovatelských stanic. Ovšem za ty hezké chvíle strávené s tak úžasně velkou hromadou kočiček nám to stálo za to. Mějte se, kocourci, krásně...

25.9.2006 - moc se omlouváme všem našim příznivcům, že jsme dlouho neaktualizovali. Dnes na to tedy konečně došlo... Trošku jsme museli předělat organizaci vrhů. Protože jste si někteří stěžovali, že si není možné prohlédnout větší fotky, na stránkách koťátek už lze rozkliknout fotky na větší. No a samozřejmě jsme vrhu A i vrhu B přidali pár nových fotek, tak zhodnoťte sami, jak všichni krásně rostou.

3.9. 2006 - dnes odpoledne jsme vzali na výlet kluky z vrhu B. Kluci byli na svém prvním očkování. Všechny tři nám pan doktor prohlédl - moc se mu líbili a nakonec dostali včeličku. Byli moc stateční, jenom trochu si stěžovali při píchnutí jehličkou, ale jinak proběhlo všechno v pořádku. Před chvilkou dostala celá naše smečka k večeři hovězí maso a teď už tady kolem mě chrní a vrní. Na stránkách koťátek se můžete podívat jak nám zase všichni rostou.

1.9.2006 - před pár dny jsme se my dvounožci vrátili z dovolené a naši čtyřnožci byli na hlídání. Myslím, že všechny tři strany byly rády, že už jsme zase zpátky doma. Nám se na dovolené samozřejmě strašně stýskalo, hlídací strana si po hlídání 7 kočičích lumpů oddychla (i když v momentě, kdy jsme si byli naši smečku vyzvednout to vypadalo, že se nerozloučíme) a naši chlupáči byli rádi, že jsou už zase doma ve svém....

18.8. 2006 - tak nám kočičí kluci opět povyrostli a tak tradičně přidávám pár foteček vrhu B

11.8. 2006 - opět přidány nové fotky koťátek vrhu A i vrhu B

28. 7. 2006 - spuštěna Kniha návštěv a přidány fotky v sekci koťátek vrhu A

19. 7. 2006 - zprovozněny tyto stránky